fbpx

mkinvest logo 300x197 O Nas

Witamy na stronie MK Invest Mirosław Konik – firmy, która oferuje inwestycje wyłącznie na najwyższym poziomie! Dlaczego? Ponieważ uczciwość, sumienność i szacunek to podstawa i wyznacznik naszej pracy.
Początki firmy związane były wyłącznie z wynajmem oraz pozyskiwaniem nieruchomości gruntowych. Z czasem rozwinęliśmy swoją ofertę o inwestycje developerskie. W ten sposób po dwóch latach intensywnych prac powstało Osiedle Kameralne w Osinach.

Naszym celem jest sprostać oczekiwaniom Klientów poprzez tworzenie komfortowych, przyjaznych i jednocześnie funkcjonalnych inwestycji. Wyróżnia nas pasja do budowania oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. W ramach kompleksowej obsługi oferujemy partnerskie relacje, doradztwo oraz wsparcie w uzyskaniu kredytu na zakup działki lub domu. Zaufaj nam, aby cieszyć się wymarzonym miejscem dla siebie i rodziny!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą inwestycją – szczegółowe informację na jej temat przedstawiamy poniżej:

ALEJA PARKOWA – MIEJSCE, W KTÓRYM TWORZYMY NOWĄ SPOŁECZNOŚĆ

Nasza nowo powstająca inwestycja składa się z dwóch etapów, mających na celu stworzenie 57 działek budowlanych.

I etap zawiera utworzenie 29 działek. Drogi wewnętrzne podlegające inwestycji zostały już skrupulatnie przygotowane i ustabilizowane. Do przygotowywanej powierzchni bezpośrednio przynależy teren zielony o łącznym areale 0,5 ha, na którym powstaje piękny i przyjazny rodzinom park. Co ważne, każdy nowy nabywca działki lub domu będzie miał własny wkład w tworzenie Parku, sadząc swoje indywidualne drzewo będące prezentem od naszej firmy.

II etap, rozpoczęty już w drugiej połowie 2016 roku, to budowa kolejnych 28 działek.

Dlaczego warto wybrać właśnie naszą inwestycję? Warunki lokalizacyjne oraz możliwości Alei Parkowej mówią same za siebie:
  • spokój i cisza,
  • bliskość przyrody,
  • bardzo dobre warunki do wypoczynku i relaksu (w tym ścieżki i szlaki pieszo-rowerowe, stawy hodowlane),
  • pełne bezpieczeństwo dzięki monitoringowi całego terenu,
  • kompletne uzbrojenie terenu (na każdej działce jest przyłącze wody, kanalizacji, przyłącze energetyczne oraz światłowód. W pasie drogowym znajduje się sieć gazowa z możliwością przyłączenia się).