mkinvest logo 300x197 O Nas

Witamy na stronie MK Invest Mirosław Konik – firmy, która oferuje inwestycje wyłącznie na najwyższym poziomie! Dlaczego? Ponieważ uczciwość, sumienność i szacunek to podstawa i wyznacznik naszej pracy.
Początki firmy związane były wyłącznie z wynajmem oraz pozyskiwaniem nieruchomości gruntowych. Z czasem rozwinęliśmy swoją ofertę o inwestycje developerskie. W ten sposób po dwóch latach intensywnych prac powstało Osiedle Kameralne w Osinach.

Naszym celem jest sprostać oczekiwaniom Klientów poprzez tworzenie komfortowych, przyjaznych i jednocześnie funkcjonalnych inwestycji. Wyróżnia nas pasja do budowania oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. W ramach kompleksowej obsługi oferujemy partnerskie relacje, doradztwo oraz wsparcie w uzyskaniu kredytu na zakup działki lub domu. Zaufaj nam, aby cieszyć się wymarzonym miejscem dla siebie i rodziny!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą inwestycją – szczegółowe informację na jej temat przedstawiamy poniżej:

ALEJA PARKOWA – MIEJSCE, W KTÓRYM TWORZYMY NOWĄ SPOŁECZNOŚĆ

Nasza nowo powstająca inwestycja składa się z dwóch etapów, mających na celu stworzenie 57 działek budowlanych.

I etap zawiera utworzenie 29 działek. Drogi wewnętrzne podlegające inwestycji zostały już skrupulatnie przygotowane i ustabilizowane. Do przygotowywanej powierzchni bezpośrednio przynależy teren zielony o łącznym areale 0,5ha, na którym powstaje piękny i przyjazny rodzinom park. Co ważne, każdy nowy nabywca działki lub domu będzie posiadał własny wkład w tworzenie Parku, sadząc swoje indywidualne drzewo będące prezentem od naszej firmy.

II etap, zaplanowany na drugą połowę 2016 roku, to budowa kolejnych 28 działek.

Dlaczego warto wybrać właśnie naszą inwestycję? Warunki lokalizacyjne oraz możliwości Alei Parkowej mówią same za siebie:
  • spokój i cisza,
  • bliskość przyrody,
  • bardzo dobre warunki do wypoczynku i relaksu (w tym ścieżki i szlaki pieszo-rowerowe, stawy hodowlane),
  • pełne bezpieczeństwo, dzięki monitoringowi całego terenu,
  • kompletne uzbrojenie terenu (na każdej działce jest przyłącze wody, kanalizacji, przyłącze energetyczne oraz światłowód. W pasie drogowym znajduje się sieć gazowa z możliwością przyłączenia się),