fbpx

Domy i apartamenty w Opolu

Domy, które znajdą Państwo w ofercie są w stanie developerskim lub wykończonym, nadającym się od razu do zamieszkania. Nasza propozycja spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, zarówno singli, jak i rodzin z dziećmi.

Każdy dom na Alei Parkowej zaprojektowano i wykonano w nowoczesnym stylu z wykorzystaniem materiałów budowlanych najwyższej jakości. Nie idziemy na żadne kompromisy. Dzięki temu mają Państwo pewność, że zakupiony budynek mieszkalny nigdy nie zawiedzie. Atutem naszych domów jest nie tylko ich solidność, gwarantująca trwałość na całe lata, ale także lokalizacja. Bliskość przyrody, świetne warunki do wypoczynku i relaksu, ścieżki rowerowe, to tylko niektóre z argumentów, przemawiających za wyborem naszego domu lub apartamentu.

Nasze domy i apartamenty mają wszystko, czego potrzebujesz

Wysoki standard, stylowy i elegancki design oraz połączenie funkcjonalności z nowoczesnością. Bezpieczeństwo zapewniają kamery, monitorujące cały teren osiedla, z kolei kontakt z całym światem umożliwia światłowód. Nasze domy wraz z działkami są usytuowane w dzielnicy miasta Opola – Chmielowicach, a dojazd do centrum miasta jest bardzo wygodny.

Zapraszamy do zapoznania się naszymi apartamentami, położonymi w Opolu na terenie osiedla Aleja Parkowa. Głównymi atutami nieruchomości jest ciekawa, niebanalna architektura, świetna lokalizacja, wysoki standard wykonania, a jednocześnie przystępna cena.

Aleja Parkowa. Tworzymy nową społeczność.

Aktualne oferty sprzedaży

Domy

Apartamenty

Oferty archiwalne

Domy

Apartamenty