Szanowni Państwo z związku z bardzo dużym zainteresowaniem już w maju 2017 rusza sprzedaż II etapu działek budowlanych Aleja Parkowa.

W nowej ofercie podnieśliśmy dla Państwa standard i tak wysokiej jakości wzbogacając teren o ledowe oświetlenie uliczne, co stanowi ogromne udogodnienie oraz bezpieczeństwo dla przyszłych mieszkańców.

Działki posiadają kompletne uzbrojenie terenu – na każdej działce znajduje się przyłącze wodno-kanalizacyjne, w granicy działki znajduje się przyłącze energetyczne oraz światłowodu oraz dostęp do sieci gazu.

Dużym atutem usytuowania terenu jest położenie działek w niezurbanizowanej dzielnicy Opola, co gwarantuje zarówno łatwy dostęp do miejskich udogodnień jak i możliwość odpoczynku z dala od zgiełku.

Działka budowlana 60

dzialka60

Działka budowlana 59

dzialka59

Cena: 115 665 zł

Działka budowlana 58

dzialka58

Cena: 111 045 zł

Działka budowlana 57

dzialka57

Działka budowlana 56

dzialka56

Działka budowlana 55

dzialka55

Działka budowlana 54

dzialka54

Działka budowlana 53

dzialka53

Działka budowlana 52

dzialka52

Działka budowlana 51

dzialka51

Cena: 92 070 zł

Działka budowlana 50

dzialka50

Działka budowlana 49

dzialka49

Działka budowlana 48

dzialka48

Działka budowlana 47

dzialka47

Działka budowlana 46

dzialka46

Cena: 101 475 zł

Działka budowlana 45

dzialka45

Działka budowlana 44

dzialka44

Działka budowlana 43

dzialka43

Działka budowlana 42

dzialka42

Działka budowlana 41

dzialka41

Działka budowlana 40

dzialka40

Działka budowlana 39

dzialka39

Działka budowlana 38

dzialka38

Działka budowlana 37

dzialka37

Działka budowlana 36

dzialka36

Działka budowlana 35

dzialka35

Działka budowlana 34

dzialka34

Działka budowlana 33

dzialka33

Działka budowlana 32

dzialka32

Działka budowlana 31

dzialka31

Działka budowlana 30

dzialka30

Działka Budowlana 29

działka budowlana 29

Działka budowlana 29 posiada powierzchnię 707m2 i są w pełni dostosowane do potrzeb klientów.Wszystkie działki budowlane, które są w naszej ofercie, znajdują się w spokojnej i cichej okolicy w miejscowości Opole, dzięki czemu są idealnym miejscem pod budowę wymarzonego domu. Działki posiadają kompletne uzbrojenie – przyłącza energetyczne, wody, kanalizacji oraz światłowód, który zapewnia stabilny i szybki dostęp do internetu. Bliskość do centrum zapewnia dostęp do niezbędnych usług oraz miejsc rekreacyjnych. Na osiedlu przez całą dobę działa monitoring, co znacząco podnosi bezpieczeństwo mieszkańców. Park znajdujący się na osiedlu jest współtworzony przez jego mieszkańców – każdy z nich może posadzić drzewo, które pomoże rozszerzyć teren parku. Przyroda otaczająca osiedle zapewnia atmosferę spokoju i komfortu, a także okazję na zarówno leniwe, jak i aktywne (wycieczki piesze i rowerowe, wędkarstwo) spędzanie wolnego czasu.

Status działki:

Działka została sprzedana.

Działka budowlana 28

działka budowlana 28

Działka budowlana 28 posiada powierzchnię 668m2. Znajduje się w Opolu, dzięki czemu zyskuje dostęp do miejskiej infrastruktury, nie rezygnując z kameralnej, podmiejskiej atmosfery. Działka posiada przyłącze wody, prądu, kanalizacji i dostęp do światłowodu, który gwarantuje stabilność i szybkość internetu. Atrakcją dla mieszkańców jest park, w którym każda rodzina sadzi swoje własne, wybrane drzewo, które jest prezentem od dewelopera. Całodobowy monitoring zwiększa poczucie bezpieczeństwa zamieszkujących osiedle rodzin.

Status działki:

Działka jest sprzedana.

Działka budowlana 27

działka budowlana 27

Działka budowlana 27 o powierzchni 662m2 jest jedną z wielu działek wchodzących w skład inwestycji MK Invest na terenie Chmielowic w Opolu. Aleja Parkowa składa się z 60 działek. Bliskość miasta pozwala korzystać z jego udogodnień, jednocześnie pozwalając zachować spokojną i harmonijną atmosferę na miejscu zamieszkania. Działki posiadają pełne uzbrojenie, dostęp do mediów, zaś dla spragnionych kontaktu z przyrodą niewątpliwym plusem będzie obecność pieszych i rowerowych szlaków i tras oraz stawów hodowlanych.

Status działki:

Działka została sprzedana.

Działka budowlana 26

działka budowlana 26

Działka budowlana 26 o powierzchni 611m2 jest częścią inwestycji MK Invest, która składa się z 60 działek. Druga część projektu jest realizowana od połowy 2016 roku. Domy znajdujące się na osiedlu dzięki bliskości do centrum Opola mają dostęp do miejskich atrakcji i usług. Jednocześnie są na tyle oddalone od miasta, że nie dociera do nich miejski harmider, dzięki czemu mieszkańcy mogą się cieszyć ciszą i bliskością natury. Na terenie osiedla znajdują się ścieżki i szlaki pieszo-rowerowe, a miłośnicy wędkarstwa z pewnością skorzystają ze stawów hodowlanych.

Cena: 82 485zł

Status działki:

Działka została sprzedana.

Działka budowlana 25

działka budowlana 25

Działka budowlana 25 o powierzchni 655m2 jest jedną z wielu dostępnych na Alei Parkowej, wybudowanej w nowej dzielnicy Opola – Chmielowicach. Celem inwestora było stworzenie spokojnego osiedla żyjącego w harmonii z przyrodą, które jednocześnie korzysta z bliskości miasta i jego zalet. Każda działka jest kompleksowo uzbrojona, ma dostęp do przyłącz wody, kanalizacji, energii i światłowodu. Jeśli zachodzi taka potrzeba, można również przyłączyć się do sieci gazowej. Na terenie osiedla znajduje się park, w którym rosną drzewa posadzone przez mieszkańców Alei Parkowej.

Cena: 94 200 zł

Status działki:

Działka jest do kupienia.

Działka budowlana 24

działka budowlana 24

Działka budowlana 24 zlokalizowana w Alei Parkowej w Opolu posiada powierzchnię 647m2. Jest częścią inwestycji MK Invest, która ma na celu wybudowanie 60 działek, które posiadają pełny dostęp do mediów, kanalizacji, światłowodów i innych instalacji. Teren połowy hektara zajmuje osiedlowy park, na którym każda z mieszkających na osiedlu rodzin sadzi swoje wybrane drzewo, które jest podarunkiem od inwestora. Mały dystans od centrum Opola pozwala korzystać z jego udogodnień, jednocześnie zachowując dystans od hałaśliwego, miejskiego życia.

Cena: 94 105zł

Status działki:

Działka jest zarezerwowana.

Działka budowlana 23

działka budowlana 23

Działka budowlana 23 posiada powierzchnię 652m2. Jest zlokalizowana w  Opolu, na terenie inwestycji – Aleja Parkowa. Dzięki pełnemu, całodobowemu monitoringowi terenu mieszkańcy mogą czuć się bezpiecznie. Działki posiadają kompletne uzbrojenie – przyłącza wody, kanalizacji, prądu, światłowód, opcjonalnie gazu. Każda rodzina zamieszkująca Aleję Parkową może zasadzić własne, indywidualne drzewo w osiedlowym parku, tym samym go współtworząc.

Status działki:

Działka jest sprzedana.

Działka budowlana 22

działka budowlana 22

Działka budowlana 22 to część Alei Parkowej w Opolu. Powierzchnia działki wynosi 609m2. Wszelkie niezbędne przyłącza (wody, kanalizacji, światłowód) są na miejscu, na życzenie można także podłączyć gaz. Bliskość centrum Opola sprawia, że wszelkie usługi i punkty rekreacyjne są na wyciągnięcie ręki, jednocześnie dając mieszkańcom okazję na oddech od miejskiego życia dzięki możliwości mieszkania na obrzeżach miasta. Kontakt z naturą jest bardzo ułatwiony dzięki stawom hodowlanym dla amatorów wędkarstwa oraz pieszym szlakom i rowerowym trasom. Park znajdujący się na osiedlu składa się z drzew posadzonych przez mieszkańców, co sprawia, że jest przez nich współtworzony.

Status działki:

Działka została sprzedana.

Działka budowlana 21

działka budowlana 21

Działka budowlana 21 jest częścią inwestycji MK Invest w oOpolu. Działka posiada wielkość 818m2, co jest wystarczającą powierzchnią dla domu wystarczającego dla całej rodziny. Bliskość centrum Opola umożliwia korzystanie z miejskich ułatwień i obiektów, ale jednocześnie jest do dystans wystarczający do zachowania spokoju i harmonii osiedla. Każdy nowy właściciel działki lub domu ma możliwość zasadzenia drzewa w parku należącym do osiedla, dzięki czemu będzie jego współtwórcą. W okolicy znajdują się ścieżki dla pieszych i trasy rowerowe, dzięki czemu można umocnić swój kontakt z naturą.

Cena: 117 956zł

Status działki:

Działka jest sprzedana.

Działka budowlana 20

działka budowlana 20

Działka budowlana 20 jest częścią pierwszego etapu inwestycji deweloperskiej w Opolu. Powierzchnia działki wynosi 648m2, jest ona całkowicie przystosowana do wymagań przyszłych mieszkanców, posiada przyłącza wody, kanalizacji czy energii, można także podłączyć gaz. Stabilny i szybki internet zapewni nowoczesna technologia światłowodowa. Dzięki bliskości centrum Opola mieszkańcy mogą korzystać z jego plusów bez konieczności znoszenia ciągłego hałasu czy braku miejsca. Ponadto, zamieszkując w Alei Parkowej otrzymujesz swoje własne drzewo, które możesz posadzić w znajdującym się na osiedlu parku. Dzięki temu masz bezpośredni wpływ na to, jak wygląda Twoje otoczenie.

Cena: 95 904zł

Status działki:

Działka jest sprzedana.

Działka budowlana 19

działka budowlana 19

Działka budowlana 19 jest jedną z 60 działek, które zostały oddane do użytku w Alei Parkowej w Chmielowicach. Powierzchnia działki wynosi 644m2, posiada ona wszelkie niezbędne przyłącza (prąd, woda, internet za pośrednictwem światłowodu, kanalizacja, opcjonalnie gaz), dzięki czemu jest dostosowana do wymagań każdego klienta. Park znajdujący się na osiedlu jest współtworzony przez mieszkanców – każda rodzina może w nim posadzić swoje wybrane drzewo, które jest prezentem od dewelopera, MK Invest. Całodobowy monitoring dba o bezpieczeństwo osiedla.

Status działki:

Działka została sprzedana.

Działka budowlana 18

działka budowlana 18

Działka budowlana 18 jest położona na terenie Alei Parkowej – inwestycji deweloperskiej w Chmielowicach w Opolu. Powierzchnia działki wynosi 615m2, posiada niezbędne przyłącza mediów (woda, kanalizacja, światłowód, opcjonalnie także gaz) oraz jest pod całodobowym monitoringiem, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa mieszkańców. W pobliżu znajduje się park o powierzchni pół hektara, na którym każda rodzina zamieszkująca osiedle może posadzić swoje wybrane drzewo, dzięki czemu będzie współtworzyć park. Bliskość przyrody można docenić, wybierając się na piesze lub rowerowe wycieczki, lub korzystając ze stawów hodowlanych.
Cena: 89 175 zł

Status działki:

Działka jest wolna.

Działka budowlana 17

działka budowlana 17

Działka budowlana 17 zajmuje obszar 907m2, jest częścią Alei Parkowej w Opolu. Należy do 60 działek, które są już uzbrojone. Mieszkańcy Alei Parkowej mają bliski kontakt z naturą między innymi dzięki istnieniu ścieżek i tras rowerowo-pieszych, a także parku znajdującego się na terenie osiedla, w którym każda chętna rodzina zamieszkująca osiedle może posadzić swoje wybrane drzewo, które jest podarunkiem od dewelopera.

Status działki:

Działka została sprzedana.

Działka budowlana 16

działka budowlana 16

Działka budowlana 16 zajmuje obszar 724m2. Znajdują się na niej przyłącza do niezbędnych instalacji, takich jak woda, gaz (opcjonalnie), kanalizacja, czy internet za pośrednictwem światłowodu. Docelowo ma powstać 60 działek, budowa kolejnych trwa. Dzięki położeniu działek w Opolu, możliwe jest korzystanie z jego udogodnień i rekreacji, jednocześnie zachowując kameralną i spokojną atmosferę w miejscu zamieszkania. Każdy właściciel domu lub działki może zasadzić wybrane przez siebie drzewo w dedykowanej do tego części osiedlowego parku, tym samym mając wpływ na jego wygląd.

Cena: 108 300zł

Status działki:

Działka jest zarezerwowana.

Działka budowlana 15

działka budowlana 15

Działka budowlana 15 zajmuje powierzchnię 703m2, dzięki czemu ma sporo miejsca do zagospodarowania. Znajduje się w Alei Parkowej – inwestycji prowadzonej przez MK Invest na terenie Opola. Teren jest objęty całodobowym monitoringiem, co zwiększa bezpieczeństwo mieszkańców. Spokojna okolica wiąże się z bliskością przyrody, dla chętnych możliwe są piesze lub rowerowe wycieczki po wyznaczonych trasach lub wędkarstwo w stawach hodowlanych. Działki są całkowicie uzbrojone, w razie potrzeby można doprowadzić także gaz.

 

Status działki:

Działka została sprzedana.

Działka budowlana 14

działka budowlana 14

Działka budowlana 14 zajmuje obszar 654m2. Jest częścią Alei Parkowej, inwestycji w Chmielowicach w Opolu. Mimo bliskości centrum miasta wojewódzkiego, w okolicy jest mnóstwo okazji do spotkań z naturą, m.in. na szlakach i trasach rowerowych. Ponadto na terenie znajdują się stawy hodowlane. Teren osiedla jest objęty całodobowym monitoringiem, a działki posiadają dostęp do wszelkich niezbędnych przyłączy mediowych (woda, kanalizacja, można podpiąć także gaz) oraz światłowodu. W pobliżu znajduje się park, w którym drzewa sadzą mieszkańcy osiedla.
Cena: 92 655zł

Status działki:

Działka jest sprzedana.

Działka budowlana 13

działka budowlana 13

Działka budowlana 13 jest częścią Alei Parkowej, budowanej przez MK Invest w miejscowości Opole. Działka zajmuje powierzchnię 616m2, jest kompletnie uzbrojona (przyłącza wody, energii, na życzenie gazu), a także posiada dostęp do światłowodu, który gwarantuje stabilny i szybki dostęp do internetu. Całodobowy monitoring pozwala mieszkańcom czuć się bezpiecznie, a bliskość natury pozwala cieszyć się spokojnym otoczeniem. Park znajdujący się na osiedlu jest po części tworzony przez właścicieli działek i domów, każdy z nich może posadzić w parku wybrane przez siebie drzewo.

Cena: 89 320zł

Status działki:

Działka jest sprzedana.

Działka budowlana 12

działka budowlana 12

Działka budowlana 12 zajmuje obszar 594 metrów kwadratowych, jest jedną z 29 działek zbudowanych w pierwszej części inwestycji „Aleja Parkowa” w Chmielowicach w Opolu. Działki są w pełni przystosowane, zawierają przyłącza energetyczne, wody, kanalizacji, możliwe jest także podłączenie gazu. Pociągnięty do każdej działki światłowód zadba o wysoką jakość połączenia internetowego. Każdy mieszkaniec ma także dostęp do osiedlowego parku, w którym będzie mógł rozkoszować się kontaktem z naturą.

Status działki:

Działka została sprzedana.

Działka budowlana 11

działka budowlana 11

Działka budowlana 11 należy do inwestycji prowadzonej przez MK Invest w Opolu w  Chmielowicach. Zajmuje obszar 603 metrów kwadratowych, znajduje się na terenie otoczonym zielenią. Dla spragnionych kontaktu z naturą niewątpliwym plusem jest spora ilość stawów hodowlanych, a także piesze i rowerowe szlaki wycieczkowe. Działki mają dostęp do wody, elektryczności, kanalizacji i światłowodu, możliwe jest także podłączenie gazu. Osiedle jest objęte całodobowym monitoringiem, co znacząco podnosi bezpieczeństwo mieszkańców.

Status działki:

Działka została sprzedana.

Działka budowlana 10

działka budowlana 10

Działka budowlana 10 jest jedną z 60 działek, które mieszczą się na Alei Parkowej w Chmielowicach w Opolu. Powierzchnia działki wynosi 594m2, posiada ona wszelkie potrzebne przyłącza (prąd, woda, światłowód) i posiada dobre warunki do odpoczynku przy kontakcie z naturą. Monitoring całego terenu znacznie podnosi poczucie bezpieczeństwa mieszkających w Alei Parkowej rodzin, a bliskość centrum Opola sprawia, że można korzystać z jego dobrodziejstw nie wyzbywając się mieszkania w spokojnym, hamonijnym otoczeniu.
Cena: 86 130zł

Status działki:

Działka jest sprzedana.

Działka budowlana 9

działka budowlana 9

Działka budowlana 9 znajduje się na powierzchni 595 metrów kwadratowych. Cicha i zielona okolica sprawia, że jest to idealne miejsce na zamieszkanie ze swoją rodziną, jeśli marzy się o ucieczce od miejskiego zgiełku. Centrum Opola jest bardzo blisko dzielnicy Chmielowice, co pozwala korzystać z jego udogodnień, jednocześnie nie zmuszając do życia w hałasie. Działki są całkowicie uzbrojone, na każdej z nich są przyłącza wody, energii, kanalizacja i światłowód, można także podłączyć gaz.
Cena: 86 275zł

Status działki:

Działka jest sprzedana.

Działka budowlana 8

działka budowlana 8

Działka budowlana 8 należy do Alei Parkowej, zbudowanej w Chmielowicach przez MK Invest. Łącznie zostanie zbudowanych 60 działek. Powierzchnia działki 8 wynosi 591m2, posiada niezbędne przyłącza wody, kanalizacji, a także światłowód do połączenia z internetem. Bliskość centrum Opola sprawia, że jest blisko do usług i miejsc rekreacyjnych. Monitoring działa całą dobę i obejmuje cały teren inwestycji, co podnosi bezpieczeństwo mieszkających na osiedlu rodzin.

Status działki:

Działka została sprzedana.

Działka budowlana 7

działka budowlana 7

Działka budowlana 7 jest jedną z działek znajdujących się na Alei Parkowej – inwestycji w Opolu w  Chmielowicach. Powierzchnia działki wynosi 598m2. Aleja Parkowa posiada swój własny park, w którym właściciele domów i działek mają prawo posadzić wybrane przez siebie drzewo, będące podarunkiem od dewelopera, MK Invest. Tym samym mieszkające tutaj rodziny same współtworzą swoje otoczenie. Działki mają przyłącza kanalizacji, prądu, wody i światłowód zapewniający połączenie z internetem.

Status działki:

Działka została sprzedana.

Działka budowlana 6

działka budowlana 6

Działka budowlana 6 to w Alei Parkowej jest jedną z 60 działek, które powstają w Opolu, w Chmielowicach. Są w pełni dostosowane do wymagań klientów, zapewniają wszelkie niezbędne media i dostęp do szybkiego internetu dzięki światłowodowi. Powierzchnia działki wynosi 805m2, ponadto działka jest otoczona zielenią i ma dostęp do osiedlowego parku, w którym każda z rodzin zamieszkujących osiedle może posadzić swoje drzewo, które jest prezentem od dewelopera.

Status działki:

Działka została sprzedana.

Działka budowlana 5

działka budowlana 5

Działka budowlana 5 jest jedną z działek, które powstały dzięki inwestycji w Chmielowicach w Opolu. Tak zwana „Aleja Parkowa” to  60 działek, których połowa została zbudowana w 2016 roku. Otoczone zielenią, zaopatrzone w potrzebne przyłącza wody, kanalizacji, elektryczności i światłowodów, spełnią wymagania nawet najbardziej wybrednych klientów. Powierzchnia działki wynosi 787m2. W pobliżu znajduje się osiedlowy park, a także stawy hodowlane, trasy rowerowe i szlaki dla pieszych wycieczek. Całodobowy monitoring zapewnia osiedlu bezpieczeństwo.

Cena: 114 115zł

Status działki:

Działka jest sprzedana.

Działka budowlana 4

działka budowlana 4

Działka budowlana 4 znajdująca się w Alei Parkowej jest jedną z 60 działek, które są częścią inwestycji deweloperskiej w Opolu. Powierzchnia działki wynosi 818metrów kwadratowych. Działka jest położona w dogodnym miejscu dla miłośnikow przyrody, w pobliżu znajdują się stawy hodowlane oraz wycieczkowe trasy dla pieszych i rowerzystów. Do działek są doprowadzone przyłącza energii, wody, kanalizacji i światłowody zapewniające szybki internet. Na terenie osiedla działa także całodobowy monitoring, zapewniając właścicielom posesji bezpieczeństwo.

Status działki:

Działka została sprzedana.

Działka budowlana 3

działka budowlana 3

Działka budowlana 3 o obszarze 985m2 znajduje się w Alei Parkowej, budowanej przez MK Invest w dzielnicy Opola – Chmielowicach. Ta inwestycja składa się z dwóch etapów, z których drugi wystartował w drugiej połowie 2016 roku. Łącznie powstaje 60 działek o pełnym uzbrojeniu (elektryczność, kanalizacja, woda, światłowód, na życzenie także gaz), które doskonale sprawdzą się nawet w ocenie najbardziej wymagających klientów. Teren osiedla jest objęty całodobowym monitoringiem, co znacząco podnosi bezpieczeństwo mieszkających na nim rodzin.

Cena: 147 800zł

Status działki:

Działka jest zarezerwowana. Zobacz inne nasze działki.

Działka budowlana 2

działka budowlana 2

Działka budowlana 2 znajduje się na nowo powstałym osiedlu Aleja Parkowa w Opolu. Powierzchnia działki wynosi 684m2. Działka jest w pełni uzbrojona (prąd, światłowód, woda, kanalizacja), została zbudowana w okolicy przyjemnej dla wielbicieli natury. W pobliżu jest kilka szlaków dla pieszych i tras rowerowych, znajduje się tutaj także kilka stawów hodowlanych dla wielbicieli wędkarstwa. Bliskość do centrum Opola pozwala korzystać z miejskich udogodnień bez konieczności mieszkania w mieście. Cicha i spokojna okolica jest głównym atutem Alei Parkowej.

Status działki:

Działka została sprzedana.

Działka budowlana 1

działka budowlana 1

Działka budowlana 1 jest jedną z wielu działek zbudowanych w Chmielowicach, w ramach inwestycji „Aleja Parkowa”. Docelowo powstaje 60 działek, których atutem ma być spokojna okolica, idealna dla miłośników natury. Powierzchnia działki nr 1 wynosi 956m2. Działka posiada pełne uzbrojenie, światłowód, dojścia do ujęć wody, energii, kanalizacji, a opcjonalnie także gazu. Mała odległość od centrum Opola pozwala korzystać z usług mieszczących się na terenie miasta wojewódzkiego. Teren osiedla objęty jest monitoringiem, który przez całą dobę dba o bezpieczeństwo właścicieli działek i domów.

Cena: 138 620zł

Status działki:

Działka sprzedana.